سایت نوآوران سازه

کیفیت برتر را با محصولات ما تجربه کنید

                   

  

بنای این شرکت در سال 1357 در فضایی به مساحت 250 مترمربع شامل 5 نفر پرسنل و 3 دستگاه تزریق با مدیریت آقایان امینی و با نام تجاری امین پلاست گذاشته شد. در شروع کار، فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه تولید محصولات خانگی، اسباب بازی و همکاری با شرکت های مختلف از جمله تولیدکنندگان قطعات خودرو، بیمارستانی و لوازم مهندسی بوده است؛ که این امر باعث کسب تجارب و مهارت زیادی در صنایع پلاستیک خصوصاً در زمینه پلیمرهای صنعتی شده است.

در سال 1364 نام تجاری شرکت از امین پلاست به نوآوران سازه پلاستیک تغییر پیدا کرد و همچین در سال 1379 به دلیل گسترش تـولیدات و کمبـود فضـای تولید، محـل کارخـانه با احتساب انبـارها به فضـایی به مسـاحت 8000 مترمربع انتقال یافت. در همان سال براساس سیاست جدید مدیران، بنا بر این شد که شرکت با در دست داشتن تجربه های فراوان در این صنعت وارد عرصه جدیدی یعنی ساخت و تولید انواع چراغ های باغی، پارکی، خیابانی و ساختمانی شود.

لازم به ذکر است مواد اولیه (Row Material) بکار رفته در محصولات، پلی کربنات (PC) می باشد که در آن زمان به تازگی وارد صنعت پلاستیک شده بود. پلی کربنات (PC) از پلیمرهای بسیار مقاوم در برابر ضربه، حرارت، عایق در برابر جریان الکترسیته و با اضافه شدن مواد آنتی یووی (AntiUV) مقاوم در برابر نور خورشید می باشد که جایگزین مناسبی برای فلزات در این تولیدات است ولی در مقابل محاسن بالا مشکلاتی نیز در پروسه تولید برای تولیدکننده ایجاد می کند که عدم تجربه و مهارت و نبود ماشین آلات مخصوص می تواند مانع بزرگی در سر راه تولید باشد.

با محوریت خداوند متعال و با تلاش مدیریت  و پرسنل، شرکت توانسته محصولات خود را با کیفیت هرچه بهتر و بالا تر از تمام محصولات مشابه داخلی و خارجی به بازار عرضه کند. هم اکنون شرکت نوآوران سازه پلاستیک با نماد تجاری (NOPL) و بـا بیش از 130 نفر پرسنل متخصص و بکـارگیری حدود 50 دستگـاه فعـال در چهـار خط تولید ( تزریق، بادی، رنگ و مونتاژ) توانسته بیش از  300 محصول نهایی متنوع در ابعاد و رنگ بندی های مختلف را تولید و با همکاری بیش از 150 نمایندگی داخلی و خارجی  با شعار سازمانی " کیفیت برتر را با ما تجربه کنید" وارد بازارهای داخلی و عرصه جهانی نماید.

«در انتها لازم به توضیح می بـاشد که کلیه محصولات ایـن شرکت دارای ضمانت نامه طول عمر (LifeTime) می باشد.»

 

لازم به ذکر است شرکت نوآوران سازه پلاستیک مفتخر به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 و ISO 10002:2004 می باشد.